Sigilės tai magiški simboliai, pritraukiantys sėkmę

sigile magiskas simbolis soju vasko zvake oranzine holydragonfly

Sigilės magija kas tai?

Sigilės ir magiškieji ženklai yra galinga, ir efektyvi magijos forma, prieinama visiems bet kokio lygio praktikuojantiems magija žmonėms. Nuo pradedančiojo iki profesionalo. Sigilė paprastai susideda iš sudėtingų kombinacijų ir kelių konkrečių simbolių, arba geometrinių figūrų (skaičių) derinio. Turinti konkrečią kiekvieno ženklo reikšmę ar tikslą. Pati sigilė tarnauja tik kaip fizinė priemonė, padėdama žmogui pasiekti norimą dvasinę būseną.

Sigilėms galima priskirti sudėtingesnes reikšmes. Pavyzdžiui, kaip Pentagrama - pats stipriausias pagonių raganavimo ženklas. Sigilės gali tarnauti, kaip amuletai ar meditacijos priemonės.

Sigilės sukūrimo esmė yra patalpinti į ją reikiamą informaciją vizualizuojant tam tikrą simbolį ir įvedant jį į pasąmonę. 

Kaip paveikti tikrovę, nuo ko pradėti?

Toliau pateikiame paprasčiausia algoritmą darbui su sigilėmis:

  1. Ketinimas - turėtumėte kuo tiksliau suformuluoti savo magiškus ketinimus, tuo pačiu savęs neapsunkinant. Ant popieriaus lapo reikia trumpai ir glaustai užrašyti savo tikslus, svajones ar norus. Tai būtinai turi būti vienas paprastas sakinys rašomas esamuoju laiku, be neiginių ir žodelio „ne“. Tikslas turėtų būti ne tik labai aiškus, bet ir pagrįstas. Jei norite, pavyzdžiui, pagerinti finansines galimybes (praturtėti), tuomet turėtumėte aiškiai užrašyti konkrečią sumą, kuri pas jus turėtų atsirasti, ir išsiaiškinti, kokiu tikslu jums reikalingi pinigai (namo pirkimui, kelionei, automobiliui ir t.t).
  2. Kelias tikslams pasiekti. Sigilės puikiai padeda pasiekti aiškių, konkrečių rezultatų, todėl jos yra puiki priemonė gydant, keičiant įpročius, skatinant įkvėpimą, kontroliuojant sapnus ir daugelį kitų dalykų. Tačiau naudinga “nustatyti“ būdą tikslui pasiekti, kitaip norimas rezultatas nebus veiksmingas. Ant popieriaus lapo užrašykite, kokiu keliu jus norite pasiekti savo tikslą, atkreipdami dėmesį į detales ir smulkmenas. 
  3. Inicijavimas. Egzistuoja du paprasti sigilės inicijavimo būdai:

- Prislopinta psichika - kai sigilės veiksmas nukreiptas į vidų;

- Sąmoningas galvojimas - kai veiksmas nukreiptas į išorę.

Kai mes išreiškiame savo norą ir įtraukiame jį į sigilę, tada bet kuris iš šių metodų mums tiks. Norėdami inicijuoti žvakėse esančias sigiles - žiūrėkite į jas ir vizualizuokite. Dar vienas būdas - judesio pagalba, sukdamiesi galite dainuoti ir šokti. Sigilės iniciacijos metu jokiu būdu negalima vartoti alkoholio ar psichiką veikiančių medžiagų - jos sužadina tik smegenų žievę ir priešingai, veikia destruktyviai. Pats pikas įvyksta tada, kai susijungia mūsų sąmonė su pasąmone. Norėdami tai padaryti, turite sutelkti visą dėmesį į sigilę - užsimerkus minčių pagalba turime ją matyti prieš save, tuomet paleisti ją į kosmosą, jausdami kaip ji dingsta visatos gelmėse.

Užbaigimas

Po iniciacijos reikėtų pamiršti apie savo norą paleistą į visatą. Tai dažnai yra sunkiausia proceso dalis, todėl jūs turite suprasti, kad jei jūs mintyse galvosite apie tą tikslą, gali ir neišsipildyti. Todėl leiskite darbą už jus padaryti visatai.