Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės grąžinimas.

Jeigu Jums buvo pristatyta netinkamos kokybės prekė, galite pasirinkti:

  • Nusprendus grąžinti gaminius – pirmiausia apie tai informuokite el.laišku info@holydragonfly.com nurodydami užsakymo numerį ir norimas grąžinti prekes.
  • Nekokybišką prekę pakeisti į kokybišką prekę.
  • Grąžinti nekokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
  • Gaminys ar jo sudedamosios dalys negali būti panaudotos.
  • Žvakė negali būti pradėta deginti.

Prekės keitimas ir grąžinimas vyksta pirkėjo lėšomis. Grąžinamos prekės netinkama kokybė turi būti nulemta gamintojo ir nesusijusi su gavėjo veiksmais (pavyzdžiui, netyčiniu prekės sugadinimu).

• Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės
adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.
• Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje
http://ec.europa.eu/odr/.

Kokybiškos prekės grąžinimas. 

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus (LR Civilinį Kodeksą), įsigiję prekių internetinėje parduotuvėje holydragonfly.com, kai neturėjote galimybės gyvai apžiūrėti prekių ir įvertinti jų tinkamumo, Jūs galite grąžinti kokybišką prekę per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

Jeigu norite grąžinti kokybišką prekę, turite per 14 dienų nuo grąžintinos prekės pristatymo dienos pranešti apie tai info@holydragonfly.com, nurodant savo užsakymo numerį. El. paštu gausite adresą, kuriuo reikės išsiųsti grąžintinas prekes. Grąžinant kokybišką prekę, Jums tenka visos su jų grąžinimu susijusios transportavimo išlaidos. 

Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.

Siuntimo išlaidos Pirkėjui nėra grąžinamos.

Galite grąžinti vieną ar kelias prekes iš savo užsakymo. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.

Norėdami grąžinti kokybišką prekę, turite ją tinkamos būklės pristatyti pardavėjui. Jeigu Jūs per klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, tokios prekės grąžinimą apmokės pardavėjas.

Jeigu grąžinama prekė ar jos pakuotė turi pažeidimų, dėl kurių prekės nebėra galimybės parduoti už tokią pat pirkimo kainą, tokia prekė gali būti grąžinama tik bendru sutarimu su pardavėju.

Grąžinamas prekes siųsti adresu:

MB "Kuncitas"

PC LUIZĖ OMNIVA paštomatas (Šiaurės pr. 15, Klaipėda);

Tel.: +370 619 77277

Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes paštomatu. Pinigai per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į nurodytą sąskaitą.  Jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo arba, jei yra galimybės, Klaipėdos mieste iš anksto susitarus – galimas prekių pakeitimas.